ANKARA BEYPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu ve Gazigündüzalp Ortaokulu'nda Karne Töreni Düzenlendi

Atatürk İlkokulu ve Gazigündüzalp Ortaokulu'nda Karne Töreni Düzenlendi

Atatürk İlkokulu ve Gazigündüzalp Ortaokulu'nda düzenlenen karne töreni, İlçe Kaymakamımız Sayın Vedat YILMAZ, İlçe Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Sezai TOLUNAY ve Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Adem USLU'nun katılımlarıyla gerçekleşti.
. . . . . . . . . . . . . . . .


Değerli Öğrencilerimiz, Kıymetli Velilerimiz ve Saygıdeğer Eğitimcilerimiz,

Bir eğitim-öğretim yılını daha başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. Hepinizin büyük bir özveri ve gayretle yürüttüğü bu süreçte, elde ettiğimiz başarılar ve kazandığımız tecrübeler, geleceğe dair umutlarımızı daha da güçlendirmiştir.

Sevgili Öğrenciler,

Bu yıl boyunca göstermiş olduğunuz çaba ve azminiz için sizleri tebrik ediyorum. Karnelerinizdeki notlar, sadece akademik performansınızı değil, aynı zamanda disiplinli çalışmanızın ve kararlılığınızın bir yansımasıdır. Ancak unutmayın ki, karnedeki notlar her şey demek değildir. Asıl önemli olan, öğrendiklerinizi hayatta nasıl uyguladığınız ve insan olarak nasıl geliştiğinizdir. Yaz tatilinizi iyi değerlendirerek hem dinlenmenizi hem de yeni eğitim-öğretim yılına enerjik bir şekilde başlamanızı diliyorum.

Değerli Velilerimiz,

Çocuklarınızın başarılarında ve gelişimlerinde en büyük pay sahiplerinden birisiniz. Onlara sunduğunuz sevgi, destek ve yönlendirme için sizlere minnettarız. Çocuklarınızın akademik ve kişisel gelişimlerinde onlara rehberlik etmeye devam etmenizi ve yaz tatilinde onlarla birlikte kaliteli zaman geçirmenizi temenni ediyorum.

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz,

Öğrencilerimizin yetişmesinde göstermiş olduğunuz özveri ve emeklerinizden dolayı hepinize gönülden teşekkür ediyorum. Birlikte yürüttüğümüz bu kutsal görevdeki katkılarınız, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarısında büyük rol oynamaktadır. Yaz tatilinde dinlenmenizi ve yeni eğitim-öğretim yılına yenilenmiş bir şekilde dönmenizi diliyorum.

Bu vesileyle, tüm öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir tatil dönemi diliyorum. Yeni eğitim-öğretim yılında görüşmek üzere.

Sevgi ve saygılarımla,
                                                                                                                                                                                                                             Adem USLU
                                                                                                                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

14-06-202414-06-202414-06-202414-06-202414-06-202414-06-202414-06-202414-06-2024

Hacıkara Mah. Anafartalar Sok. No1/1 Beypazarı/Ankara - 312 763 26 25

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.